Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy e-mail ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu list elektroniczny od chwili Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz nadto posłać je bez owijania w bawełnę do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, lecz śledzony do Ciebie, więc dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast ile prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 admitancja aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wspólnie spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proszek plus informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz posłać aż do nich poczta elektroniczna a wykopać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), naprawdę w takim razie możesz wyprawić aż do nich e-mail a poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz natychmiast rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest sekcja „Zaproszenia” zaś jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś natychmiast uprzednio kontakt. Możesz i kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline być może znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu zaś konceptualizacji sposobów na rozwój swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, tym samym wiecznie masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, podczas gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną przez Twój odsyłacz partnerski aż do 5 layers deep.

Jak notorycznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy minimalny limit wypłaty, który możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pomocą Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż do momentu, podczas gdy Twoje saldo spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska i adresy list elektroniczny osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja e-mail odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je kawa na ławę aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, z tej przyczyny masz kredyt gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz czynić prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.