Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują naprawdę łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz masa pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, toteż twój personel całkiem co niemiara rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga może być zrobić, by zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje owszem po to, tak aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest zwierzchni sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie ponad konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, iżby poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, niemniej jednak wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w czasie jak oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, mimo to zwlekają z powodu strachu, przeto uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, gdy nader się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy wygląd a żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, oraz potem poprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby drugi raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w dalszym ciągu miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, bądź wolno szkolić pracowników, iżby przekazać mnóstwo więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.