Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak dochodowy biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu do zysków w wysoko krótszym czasie a spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, a nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz nadać wolne i w przyszłości dysponować błogostan ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby ogarnąć jest zmienić osobisty załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest na odwrót menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy zdobyć pewne rzeczy, podczas kiedy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli nic bardziej błędnego „zarządzasz” swoim zespołem, to masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz władza a wizję, w owym czasie Twój zespół staje się zgodny z TWOIM celem.

Będą czuć sympatię pracować gwoli Ciebie natomiast zarabiać w celu Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, dokąd zmierzasz tudzież chcą stanowić tego częścią, bowiem to wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie oraz prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich mapa pracował w celu nich natomiast przynosił niezmienny rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna tryb jest wideta gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, mimo to niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca kolejny raz natomiast apiać natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie staż poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś jak gros chirurgów, Twój świetny schemat biznesowy byłby:

Prawie zupełnie prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwukrotnie większe zyski niż średnia w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia abstrahując od swoją praktyką, bo czują się niezależnie od kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, gdyż nie wiedzą, jak unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, iżby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości informacja … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce dokumentnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na postęp praktyki.